Onwin üyelik başvuru formu - Onwin Yeni Giriş

Onwin üyelik başvuru formu

Onwin üyelik başvuru formu

Onwin üyelik başvuru formu, kayıt olurken kullanmanız gereken belge veya bölümdür. Nasıl erişileceği yukarıda açıklanmıştır. Onwin üyelik başvuru formuna baktığınızda üç bölümden oluştuğunu göreceksiniz. Hesap bilgileri formunda bir bölüm var. Kişisel bilgiler şeklinde bir bölüm bulunmaktadır. Ayrıca, onaylamanız gereken bölümlerin olduğu başka bir bölüm göreceksiniz. Onwin hesap bilgileri bölümünde finansal değişiklikler için prosedürler yoktur. Kullanıcı adı ve şifre oluşturmanız gereken kısmı belirtir. E-posta adresinizi de bu bölümde dolduracaksınız. Aktivasyon url’si bu e-posta adresine gönderilecektir. Cep numaranızı yazacaksınız. İletişim amaçlı kullanılacaktır. Cinsiyet bilgilerini belirteceksiniz. Kişisel bilgiler bölümünde adınızın istendiğini göreceksiniz.

Soyadınızın istendiğini göreceksiniz. Doğum tarihinizin gün, ay ve yıl olması gerektiğini göreceksiniz. Ülke bilgilerini Türkiye olarak yazmalısınız. Şehir bölümünü doldurmalısınız. Tam adres bölümünü doldurmanız gerekiyor. Onay bölümünde promosyon ve sürpriz hediye bölümünü işaretliyorsunuz yani bu konularla ilgili mail veya kısa mesaj almak istiyorum. Ancak kesinlikle okuduğum kısımları kontrol etmeniz ve kullanıcı sözleşmesini kabul etmeniz gerekmektedir.

Onwin üyelik başvuru formu

Onwin, kayıt ücreti alan bir web sitesi değildir. Zengin üye olarak kullanılabilecek bir web sitesi değildir. Aidat ödemenize gerek yoktur. Elbette açtığınız hesaba parayı yatıracaksınız ama parayı kullanma hakkınız var. Bu sitede olası bir program yoktur. İşlem ücretleri veya hizmet ücretleri gibi ödeme yöntemleri sizin için iyi değildir. Kayıt ücreti kesinlikle olmadığını tekrar hatırlatalım.

Onwin kayıt belgesi

Onwin kayıt prosedürünü gerçekleştireceksiniz. Yukarıda belirtilen üyelik başvuru formunu kullanacak ve açıklamaya çalışacaksınız. Bu işlem sırasında ve sonrasında Onwin kayıt belgeleri şeklinde bir talep ile karşılaşmazsınız. Dosya göndermenize gerek yoktur. Üyelik başvuru formunu doldurup göndermeniz yeterlidir. Üyelik başvuru formunda kullanıcı sözleşmesinin okuyup kabul ettiğim kısmını işaretlerseniz, bu site bunu yeterli görmektedir. Onwin şikâyetleri için müşteri hizmetlerimize başvurabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçme konusunda herhangi bir çekinceniz olması gerekmez. Türkçe seçeneklerle hazırlanmış müşteri hizmetleri bölümü bulunmaktadır. E-posta veya gerçek zamanlı destek gibi hizmetler kullanılabilir. Olumsuz bir

deneyiminiz yoksa, lütfen hemen müşteri hizmetleriyle iletişime geçin, endişelenmeyin veya tereddüt etmeyin. Karşılaştığınız sorunun müşteri hizmetleri tarafından hızlı ve güvenilir bir şekilde çözüldüğünü göreceksiniz.

Onwin e-posta şikâyet bildirimi

Onwin e-posta şikâyet bildirimi, size sunulan ilk seçenek olacaktır. Müşteri hizmetlerine e-posta gönderebilirsiniz. E-posta yoluyla şikâyette bulunabilirsiniz. Çözümün üretildiğini göreceksiniz. Bildirim gönderebilmek için kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-posta adresinizi kullanmanız gerekmektedir. Mesajın ilgili departmana iletilebilmesi için konu bölümünü doldurmanız gerekmektedir. Mesaj kısmına karşılaştığınız sorunu net bir şekilde yazmalısınız. Yuvarlak kelimeler kullanmayın. Soruyu kısa kelimelerle veya cümlelerle net bir şekilde yazın. Web sitesinin [e-posta korumalı] e-posta adresini gönderin. Bu, kullanmanız gereken resmi e-posta adresidir. Bildirimi gönderdikten sonra müşteri hizmetleri alacak ve ilgili birime gönderecektir.

Onwin şikâyet bildirimiyle ilgili konularda size sunulan müşteri hizmetleri farklı bölümlerden oluşur. Onwin canlı destek şikâyet aldı mı? Canlı destek bölümünde bir diyalog penceresi açabilirsiniz. Görüşme penceresini açtığınızda, adınızı, kullanıcı adınızı ve e-posta adresinizi girmeniz gerekir. Bu bölümleri dolduracaksınız. Daha sonra bölüm bölümüne geleceksiniz. Şikâyetin konusuna göre tanıtım prosedürleri ve mali prosedürler gibi bölümleri seçebilirsiniz. Bu departmanların dışında şikâyette bulunmak isteyebilirsiniz. Bu durumda yine bölüm bölümüne bakacak ve diğer program bölümlerini tercih edeceksiniz. Bu bölüm, canlı destek hattı aracılığıyla görüşmeleri başlatmanıza ve şikâyetleri müşteri hizmetlerine bildirmenize olanak tanır.

Yorum yapın